FOX-rit omgeving Hardenberg, zondag 19 maart 2017


De rit is gereden in de omgeving van Hardenberg, Dedemsvaart, Ommen, Vroomshoop en Nijverdal. Zoals alle FOX-ritten, kenmerkte ook deze zich omdat wij zo veel mogelijk off-road hebben gereden. Dus het ultieme terrein waar de 4×4 van Subaru tot z’n recht komt! Het weer was ons goed gestemd, het had de laatste dagen namelijk flink geregend.

Het was wederom een mooie rit met genoeg variatie tussen lekkere stuurweggetjes, zanderige, drassige en modderige paden. Ook lekker door kronkelige bospaden gekropen in 1 laag. Lekker technisch gereden zonder vast te zitten.

Zoals gewoonlijk was dit weer een super rit.

heel bijzonder was het hobbelige paadje omhoog in het bos, vlakbij Hellendoorn. gewoon echt midden in het bos over de hobbels naar boven laveren. dat dat in Nederland nog kan! en verbaas me nog steeds dat ondanks de behoorlijke oneffenheden de grondspeling van de forester meer dan voldoende is.

Tot slot heeft een van onze leden een prachtige samenvatting gemaakt van deze rit. Geniet ervan!