Throwback Thursday deel 12 #tbt


Subaru is opgericht in 1953 en is daarmee op de dag van schrijven 64 jaar oud. Gelukkig is er nog geen sprake van pensioen! Dus leek het mij leuk om terug te gaan in de tijd door te kijken naar oude advertenties. Throwback Thursday is een terugkerend thema op sociale media waarbij foto’s van vroeger gepost worden voorzien van de hashtag #throwbackthursday

Deze week geen oud model auto voor jullie, maar gewoonweg wat leuke advertenties.

We weten allemaal inmiddels wel dat Subaru goed scoort qua veiligheid. Maar neem eens een kijkje op deze website. Hier kan je van alle auto’s de crash ratings opvragen. Ikzelf heb even een snelle Subaru check gedaan, bijna overal groen! Als je zuinig bent op de inhoud van de auto, dan kom je al snel bij een Subaru terecht.

Een (gelukkig) klein aantal van onze leden heeft wel eens een ongeluk gehad en waren blij dat ze in deze veilige auto’s zaten.